Najpredávanejšie produkty

Informácie

Zľavnené produkty

nat-in-svet

Ahojte,

vítam vás vo svojom e-shope Nat-in-svet. Môj  svet je plný farieb. Farebný svet ma napĺňa energiou a môjmu životu dodáva nádhernú pestrosť.

Volám sa Nati a tvorenie je mojou srdcovou záležitosťou. Rada spájam fantáziu s farebnosťou a vytváram pre vás originálne hand made výrobky.

Verím, že e-shop Nat-in-svet vás bude inšpirovať a nájdete v ňom dekoratívne, ale aj praktické výrobky, ktorými potešíte seba a svojich blízkych. Všetky výrobky sú hand made, vyrábané s radosťou a pre radosť. Pri výrobe každého originálneho kúsku cítim znova a znova tie isté pocity. Je to mix eufórie, nedočkavosti, radosti, ale aj očakávania z finálnej podoby výrobku. Ak sa aj vy venujete niečomu zo srdca, isto viete pochopiť tieto pocity. Často ma charakterizuje výrok: „Full time wonder woman“.

Natália Martišová

Vo svojej originálnej tvorbe vám ponúkam nielen to, čo vidíte svojimi očami, ale aj kus mojej radosti, ktorá putuje k vám a k ľuďom, ktorých obdarujete. Venujem sa rôznym činnostiam, ktoré ma napĺňajú, preto je aj moja tvorba rozmanitá. Je však originálna, autorská, farebná, veselá aj praktická. E-shop Nat-in-svet je prehliadkou toho, čo dokážem, avšak fantázia je nekonečná a každý deň pribúdajú v mojej kreatívnej dielni nové nápady, nové motívy a farebné kombinácie, ktoré využívam pri maľovaní, šití, háčkovaní a dekorovaní.

Vaša spätná väzba v podobe komentárov, lajkov, zdieľaní alebo v podobe objednávky cez e-shop je pre mňa zrkadlom a zároveň motorom k tvorivosti a vzniku nových originálnych diel.

Niektoré výrobky sú trendové, iné retro, niektoré sú dekoračné, praktické, či ekologické, ale všetky sú hand made a vyrábané s radosťou.

Nati - podpis

...s radosťou pre radosť...