Najpredávanejšie produkty

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

Zobrazené produkty

Dekoratívny vankúš Fantázia 3

Nový produkt

Dekoratívne vankúše Fantázia sú obojstranné. Každý dekoračný vankúš má po oboch stranách originálny motív, ktorý pochádza z vlastnej autorskej dielne Nat-in-svet. Dizajnové vankúše Fantázia nádherne oživia vás interiér. Originálne bavlnené vankúše sú hand made a čistenie a starostlivosť o vankúše je úplne nenáročná.

Viac detailov

1 kus

Skladom

15,00 €

Viac info

Dekoratívny vankúš Fantázia s obojstranným motívom Vábenie 14 a Vábenie 18 vás očarí hneď na prvý pohľad. Obojstranný bavlnený vankúš má sýto farebný podklad, z jednej strany červený a z druhej strany nádherne modrý, na ktorom vyniknú typické autentické motívy z tvorivej dielne Nat-in-svet. Našimi originálnymi hand made vankúšmi získa Váš interiér moderný a nadčasový vzhľad.

Máte možnosť zakúpiť si iba návliečku (bez výplňového vankúša) za cenu 9,-EUR, prosím uveďte do poznámky "návliečka".

Dekoračné vankúše Fantázia majú zapínanie na zips. Bavlnená obliečka na vankúš je hand made, vyrobená na Slovensku a veľmi príjemná na dotyk. Vankúše šijeme v rozmeroch 42 x 42 cm.

Materiál

Obliečka vankúša 100 % bavlna, výplňový vankúš 100 % polyester - Ullkaktuss/Ikea

Čistenie a starostlivosť

Čistenie a starostlivosť o vankúše je nenáročné. Pranie vankúšov v práčke s maximálnou teplotou 40˚C, obrátené naruby. Nepoužívať aviváž, nebieliť, nechlórovať. Nesušiť v bubnovej sušičke. Žehliť na programe bavlna a nižších stupňoch.