Najpredávanejšie produkty

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

Zobrazené produkty

Dekoratívne vankúše Fantázia 5 - sada

Nový produkt

Dekoratívne vankúše Fantázia s originálnym obojstranným motívom Erb vyrobené v autorskej dielni Nat-in-svet.

Viac detailov

1 kus

Skladom

30,00 €

Viac info

Dekoratívne vankúše Fantázia s obojstranným motívom Erb sú výrazným doplnkom, ktorý oživí Váš interiér. Sada dvoch vankúšov s motívom Erb je z jednej strany okrem výraznej oranžovej a tmavohnedej farby aj kombináciou farieb v strednej časti motívu. Z druhej strany je táto sada v kombinácii oranžovej s hnedou a vnútorný motív v čiernobielej verzii.

Na obojstranných vankúšoch sa nádherne vynímajú autentické motívy z tvorivej dielne Nat-in-svet. Našimi originálnymi hand made vankúšmi získa Váš interiér moderný a nadčasový vzhľad.

Máte možnosť zakúpiť si iba návliečku (bez výplňového vankúša) za cenu 9,-EUR/kus, t.j. táto dvojdielna sada je v cene 18 eur, prosím uveďte do poznámky "návliečka".

Dekoračné vankúše Fantázia majú zapínanie na zips. Bavlnená obliečka na vankúš je hand made, vyrobená na Slovensku a veľmi príjemná na dotyk. Vankúše šijeme v rozmeroch 42 x 42 cm.

Materiál

Obliečka vankúša 100 % bavlna, vankúš 100 % polyester, výplň Ullkaktuss.

Čistenie a starostlivosť

Čistenie a starostlivosť o vankúše je nenáročné. Pranie vankúšov v práčke s maximálnou teplotou 40˚C, obrátené naruby. Nepoužívať aviváž, nebieliť, nechlórovať. Nesušiť v bubnovej sušičke. Žehliť na programe bavlna a nižších stupňoch.