Bavlnená taška Marketka - Lásočnice 3

Nový produkt

Bavlnená taška Marketka patrí medzi obľúbené hand made tašky. Plátená taška cez rameno má dlhé popruhy a je ideálna na nákup aj na každodenné nosenie. Bavlnené tašky sú ekologické a opakovane použiteľné.

Viac detailov

1 kus

12,50 €

Viac info

Bavlnené tašky Marketky sú ručne šité plátené tašky s praktickým využitím. Plátená taška cez rameno je ideálna ako nákupná taška aj ako dekoratívna taška na každodenné nosenie. Obojstranné dekoratívne tašky s popruhmi majú veľmi originálne motívy. Všetky motívy na taškách z bavlny sú autorské. Sú plné netradičných vzorov, tvarov a jasných žiarivých farieb. Bavlnená taška Market-ka má na oboch stranách rovnaký motív, ale vždy iné farebné prevedenie.

Hand made bavlnené tašky sú pevné a odolné vďaka kvalitnému šitiu a zapracovanému futru. Nie sú viditeľné žiadne stehy, uvoľnené nitky, iba čisté vnútro látkovej tašky.

Rozmery šitej bavlnenej tašky Marketka sú 42 x 42 cm s dĺžkou popruhov 75 cm.

Materiál

Látka 100 % bavlna alebo Pluton Keper 35 % bavlna + 65 % polyester

Čistenie a starostlivosť

Starostlivosť o tašky z bavlny je nenáročná. Pranie v práčke s max. teplotou 30 ºC obrátené naruby. Nepoužívať aviváž, nebieliť, nechlórovať. Nesušiť v bubnovej sušičke. Žehliť na programe bavlna a nižších stupňoch.